רבאב שחאדה עאזם

אחות בקהילה במכבי שירותי בריאות

המשמעות של להיות אחות בקהילה היא לטפל בבריאותם של אנשים בסביבה הטבעית שלהם, בחיק האנשים הקרובים לליבם.

  • שם
    רבאב שחאדה עאזם
  • השכלה
    אחות מוסמכת אקדמאית

אני אחות בקהילה במכבי שירותי בריאות שנים רבות. הקהילה מאפשרת לי לראות את האנשים מקרוב. זה המקום שלי להכיל, ללוות ולעטוף אותם גם בבית, בסביבה הטבעית שלהם.

במהותי, אני אוהבת אדם ואת הקשר האישי עם אנשים. כשאני מצליחה לגעת, לסייע ולהיטיב עם אנשים אני מרגישה סיפוק אדיר. מכאן הגיעה הבחירה במקצוע האֲחָיוּת. אני רואה במקצוע את הייעוד שלי שמאפשר לי בד בבד להיות מקצועית, יצירתית, חדשנית ויותר מכל - מאפשר לי לתת ולעזור לאנשים.

כשאני מצליחה לגעת, לסייע ולהיטיב עם אנשים אני מרגישה סיפוק אדיר.

המשמעות של להיות אחות בקהילה היא לטפל בבריאותם של אנשים, לאזן את מחלתם ולשפר את איכות חייהם, לטפל באוכלוסיות שונות ומגוונות – תינוקות, ילדים, נשים, מבוגרים וקשישים. כל זאת אנו עושים בסביבה הטבעית שלהם, בחיק האנשים הקרובים לליבם תוך מתן דגש על טיפול מותאם אישית, עם טכנולוגיות מתקדמות ושירות מכל הלב. אני פוגשת את המטופלים בכל מעגלי החיים, במצבים של חולי בגוף ובנפש ולעיתים גם לליווי במסע סיום החיים.

תחושות של סיפוק ועילאיות ממלאות אותי כשמגיעים להצלחות בניהול הטיפול. אני לא לבד - בקהילה נמצאים לצידי צוותים מופלאים שעושים עבודת קודש במסירות רבה! אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מדהים ואני אסירת תודה על הבחירה במקצוע האֲחָיוּת ועל היותי אחות בקהילה.