גל בלובשטיין-ארנהיים

״הדרך הטובה ביותר להיות מסופקים היא האמונה שאתם עושים עבודה נהדרת. והדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים״

גל בלובשטיין-ארנהיים אוהבת אנשים ומדע. זו הסיבה שהיא בחרה מקצוע שמשלב את שניהם. היא נרשמה ללימודי אֲחָיוּת ושואפת להיות מיילדת בעתיד. מבחינתה, במקצוע הזה אף יום לא דומה לקדמותו.

  • שם
    גל בלובשטיין-ארנהיים
  • השכלה
    אחות מוסמכת

מה הביא אותך לתחום האֲחָיוּת?

לפני כחמש שנים בחרתי להירשם ללימודי תואר ראשון באֲחָיוּת מתוך אהבה גדולה לאנשים ולמדע יחד. ידעתי שלימודי האֲחָיוּת יאפשרו לי לפגוש אנשים מדהימים, המתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, וכי במהלך הלימודים אקבל כלים, שיוכלו לעזור לי להוות עבורם כוח תומך ודוחף קדימה.

בחרתי בלימודים שאפשרו לי ללמוד דברים חדשים בכל יום (גם על עצמי), ולחוות חוויות שבנו אותי בדרכי המקצועית והאישית יחד. למדתי בבית הספר האקדמי לאחיות על שם שיינברון, במרכז הרפואי ע״ש סוראסקי ובאוניברסיטת תל אביב, ותקופת הלימודים הייתה עבורי חוויה מעצימה ומרתקת.

ידעתי שלימודי האֲחָיוּת יאפשרו לי לפגוש אנשים מדהימים, המתמודדים עם אתגרים לא פשוטים, וכי במהלך הלימודים אקבל כלים, שיוכלו לעזור לי להוות עבורם כוח תומך ודוחף קדימה

איפה את היום?

היום אני אחות מוסמכת במחלקת יילודים במרכז הרפואי ע"ש סוראסקי בתל אביב ומקווה להצליח להגשים חלום ולהיות מיילדת בעתיד. אני גאה לומר, שזכיתי במקצוע שאני מרגישה בו בבית. יש לי מקום ענק להגשים את עצמי, להמשיך ללמוד, להתמודד עם אתגרים, להתעצב ולהתפתח מכל הבחינות. זכיתי במקצוע מגוון, שאף יום בו לא דומה לקודמו ואני מוקירה על כך.

״הדרך הטובה ביותר להיות מסופקים היא האמונה שאתם עושים עבודה נהדרת. והדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים״.
(סטיב ג׳ובס)